Hľadať
Kategória
    Značky
      Blog
          Nenájdené žiadne produkty.
          KontaktPorovnať
          Všetky kategórie
          Používateľské menu

          Kariéra

          NOVÁ PRACOVNÁ PRÍLEŽITOSŤ

          Hľadáme ambiciózneho člena do obchodného tímu na pozíciu Marketingový referent.

          Miesto práce

          Štrková 8, Žilina

          Druh pracovného pomeru

          plný úväzok

          Termín nástupu

          ihneď / dohodou

          Mzdové podmienky (brutto)

          1100€ - 1600€ (základná mzda + odmeny)

          • v priebehu roka sú vyplácané ďalšie motivačné odmeny za plnenie cieľov, úspešné vedenie pridelených projektov

          Informácie o pracovnom mieste

          Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

          • Vykonávanie marketingovej činnosti v súlade so strategickými a čiastkovými cieľmi spoločnosti
          • Spracovanie a vyhodnotenie štatistík a dát (Google Analytics) potrebných na analyzovanie segmentov trhu
          • Vykonávanie prieskumu trhu
          • Na základe analýzy dát pripravovanie marketingových stratégii, plánov a podpory
          • Spravovanie webstránok a sociálnych sietí spoločnosti
          • Spolupráca s tímom na príprave informačných a propagačných materiálov k predávaným produktom a novinkám
          • Plnenie úloh a cieľov s dôrazom na ich kvalitu a včasnosť

          Do našej zabehnutej firmy, ktorá je viac ako tridsať rokov na trhu, hľadáme proaktívneho a cieľavedomého marketingového pracovníka, ktorý ma silné zručnosti pre prácu s dátami a optimalizáciu webstránok. Tak isto hľadáme kreatívneho a vysoko kooperatívneho pracovníka s výnimočnými komunikačnými schopnosťami a profesionálnou prezentáciou, ktorý bude vedieť efektívne prezentovať svoje nápady tykajúce sa tvorby marketingových kampaní a stratégii. V neposlednom rade hľadáme jednotlivca, ktorý bude mať neustálu chuť profesionálne rásť a vzdelávať sa.

          Ak si myslíte, že spĺňate všetky vyššie uvedené kritéria, tak táto pozícia môže byt práve pre vás! Ako marketingový pracovník budete mať možnosť tvoriť a spravovať webstránky na základe analýzy dát. V druhom rade budete mať možnosť pracovať na projektoch, kde budete môcť využiť vašu kreativitu na tvorenie emailových kampaní a kampaní na sociálne siete. Plus, budete mať možnosť pracovať na svojom profesionálnom rozvoji vďaka rôznym školeniam, ktoré vám budú poskytnuté počas vašej práce vo VIDRA a spol. V neposlednom rade, ako je už vyššie spomenuté, budete nenahraditeľnou súčasťou zabehnutého tímu, v ktorom bude vždy kooperatívnosť, profesionalita a kolegiálnosť na prvom mieste.

          Ak vás tento inzerát zaujal, neváhajte poslať váš životopis a tak isto vám s radosťou odpovieme na vaše prípadné otázky.

          Zamestnanecké výhody, benefity

          Finančné výhody:

          • Výkonnostné a jednorazové odmeny počas roka
          • Mimoriadne odmeny za zvýšenú aktivitu a zlepšovacie návrhy
          • Zamestnanecké zľavy na dodávaný tovar

          Firemná kultúra:

          • Práca v stabilnej, etablovanej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
          • Tímová práca a vzájomná pomoc

          Vzdelávanie a rozvoj:

          • Možnosť osobnostného rastu, expert v danej oblasti
          • Možnosť kariérneho postupu
          • Certifikácia a odborné školenia
          • Interné vzdelávanie a mentoring
          • Firemná knižnica s odbornými titulmi

          Zdravie a zdravý životný štýl:

          • Nadštandardná zdravotná prehliadka
          • Vitamínový program
          • Med z vlastnej včelnice

          DOZVEDIEŤ SA VIAC O FIREMNÝCH BENEFITOCH

          Informácie o výberovom konaní

          Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, prosím zašlite nám váš životopis na emailovú adresu uvedenú na konci inzerátu. Následne vám pošleme k vyplneniu a spracovaniu dotazníkom s úlohou.

          Životopis – životopis musí byť zaslaný s prehľadom pracovnej a akademickej minulosti. Životopis bude ohodnotený v rámci uvedených faktových dôkazov (napr. predošlé zamestnanie). Životopis musí obsahovať referencie na možné overenie faktových dôkazov. Životopis bude použitý na zaradenie uchádzačov do užšieho výberu.

          Dotazník – uchádzači musia zaslať životopis s vyplneným dotazníkom, ktorý sa bude orientovať na prezentáciu základných požadovaných kritérií (napr. Uveďte príklad, kedy ste použili tímové schopnosti).

          Úloha - uchádzači musia spracovať predloženú úlohu (zadanie bude poslané keď obdržíme životopis), ktorej výsledok budú prezentovať počas pohovoru.

          Interview – interview bude prebiehať ako posledná časť výberu, ktorá bude pozostávať z interview otázok (niektoré otázky môžu byť v angličtine), prezentácie vypracovanej úlohy a Microsoft cvičenia.

          Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

          19.04.2024

          Požiadavky na zamestnanca:

          Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
          • stredoškolské s maturitou
          • vysokoškolské I. stupňa
          Pozícia je vhodná pre absolventa
          Áno

          Vzdelanie v odbore
          Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v oblasti obchod alebo marketing alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou. Práca je vhodná pre absolventa.

          Jazykové znalosti
          Anglický jazyk (B1)

          Ostatné znalosti
          Microsoft Excel - Pokročilý
          Google Analytics - Mierne pokročilý
          Google AdWords - Mierne pokročilý
          HTML - Mierne pokročilý
          WordPress - Mierne pokročilý
          Sociálne siete - Mierne pokročilý
          Internet - Mierne pokročilý
          Microsoft Word - Mierne pokročilý
          Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
          Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

          Vodičský preukaz
          B

          Osobnostné predpoklady a zručnosti
          • Analytické a strategické myslenie
          • Silná miera kreativity
          • Silné komunikačné vlastnosti s profesionálnou prezentáciou
          • Silná proaktivita, cieľavedomosť a schopnosť samostatne efektívne pracovať
          • Lojálnosť, spoľahlivosť, svedomitosť a silná zodpovednosť
          • Silné tímové schopnosti, vedieť pracovať v tíme a mať vysokú mieru kooperatívnosti
          • Neustála chuť sa profesionálne rozvíjať a vzdelávať
          • Odolnosť, flexibilnosť a rýchla adaptácia na náhle zmeny

          Inzerujúca spoločnosť
          Stručná charakteristika spoločnosti
          Spoločnosť VIDRA a spol. s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993 a svojimi aktivitami sa zaradila medzi najdôležitejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov, laboratórnych pomôcok a pomôcok domácej starostlivosti na Slovensku.

          Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť zdravotníckym zariadeniam komplexné dodávky špeciálneho zdravotníckeho materiálu s vysokou kvalitou za konkurenčné ceny.
          Veľký dôraz kladieme na kvalitu distribuovaných výrobkov. Všetky výrobky majú príslušné certifikácie a sú riadne registrované na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv alebo na Centre pre chemické látky.
          Naše poslanie vyjadrené mottom "Vždy pomôžeme" spočívajú v poctivosti, transparentnosti, pokore a v kvalitných službách zákazníkom.

          Počet zamestnancov
          25-49 zamestnancov

          Kontakt
          E-mail: info@vidra.sk

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobraziť košík

          Tovar bol pridaný do porovnania

          Prosím, čakajte...
          Objednávku nemožno dokončiť, skúste to, prosím, neskôr