Spoločnosť VIDRA a spol. s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993 a svojimi aktivitami sa zaradila medzi najdôležitejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov a laboratórnych pomôcok na Slovensku. Našimi hlavnými zákazníkmi sú nemocnice, kliniky, oddelenia, distribučné spoločnosti, lekári, lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok, laboratóriá, agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti, domovy dôchodcov, pacientske organizácie a zdravotnícke školy.

Popri distribúcii významnú časť sortimentu tvoria výrobky dodávané na trh pod našou vlastnou značkou VIDRA.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť zdravotníckym zariadeniam komplexné dodávky špeciálneho zdravotníckeho materiálu s vysokou kvalitou za konkurenčné ceny. Veľký dôraz kladieme na kvalitu distribuovaných výrobkov. Všetky výrobky majú príslušné certifikácie a sú riadne registrované na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv alebo na Centre pre chemické látky. Naša spoločnosť je držiteľom certifikátu kvality pre zdravotnícke pomôcky EN ISO 13485: 2016.

Celú distribúciu zabezpečujeme z centrálneho skladu, ktorý je umiestnený v sídle spoločnosti v Žiline. Dodávky realizujeme externou zmluvnou dopravou alebo vlastnými dopravnými prostriedkami.

Naše poslanie vyjadrené mottom "Vždy pomôžeme" spočívajú v poctivosti, transparentnosti, pokore a v kvalitných službách zákazníkom.

Spoznajte našu spoločnosť bližšie aj vďaka našej prezentácii: